1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné. Nejsme plátce DPH. Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.
 

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, hmotnost a ostatní údaje o produktu uvedené na našich stránkách vycházejí z údajů výrobců. Podmínkou pro naplnění platnosti Vaší elektronické objednávky je zadání veškerých požadovaných údajů v sekci Objednávky. Objednávka je zároveň kupní smlouvou. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.


3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY
Objednávka je přijata do 48 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.


4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
Storno objednávky ze strany kupujícího - v souladu se zákonem máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena kupní cena:

  • odešlete e-mailem zprávu s informacemi o odstoupení od smlouvy číslo XXX, ze dne DD.MM.RR. Dále uveďte na jakou adresu požadujete vrácení uhrazené částky za zboží (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu), datum a jméno.

  • zboží doručte na adresu sídla e-shopu

  • zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na naši adresu, musí byt v původním obalu, nesmí být použité, musí být nepoškozené a s originálním dokladem o koupi. Neposílejte zboží na dobírku.

  • při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet nejpozději do 7 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

  • v případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Storno objednávky ze strany prodávajícího - prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že se zboží již nevyrábí nebo momentálně není skladem. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

 

5) PLATEBNÍ PODMÍNKY
a) Platba při převzetí zboží - dobírka, v hotovosti při osobním odběru 
b) Platba převodem na účet provozovatele

Při platbě z účtu zákazníka na účet provozovatele je nutné uvést správně variabilní symbol, který je totožný s číslem vaší objednávky. V případě, že variabilní symbol na příkazu k úhradě nebude uveden korektně, nebude možné ověřit uhrazení objednávky a zboží nebude expedováno. Pro snadnější komunikaci prosíme o uvedení telefonického kontaktu. Při platbě převodem prosíme uhraďte částku na náš účet č. 0674505013/0800 co nejdříve, nejpozději však do 3 dnů po obdržení oznámení o přijetí objednávky. Veškeré dodávky obsahují daňový doklad (fakturu), který je zároveň i listem záručním. Podle dodacího listu si po převzetí zásilky, prosím, překontrolujte její věcnou i cenovou správnost. Zboží objednané prostřednictvím serveru "https://www.ovomaltina.cz/" je až do zaplacení zakázky majetkem jeho provozovatele.

 
6) POŠTOVNÉ A BALNÉ
Z důvodu optimalizace nákladů zákazníka na pořízení zboží se provozovatel neuchýlil k jednoduchému výpočtu poštovného a balného, ale účtuje pouze oprávněné náklady, vycházející ze zvoleného způsobu přepravy zásilky a z celkové hmotnosti zásilky.

Následující sazby jsou pro zakázky do celkové jednorázové výše 2.000 Kč. U objednávek nad 2.000 Kč je poštovné a doprava zdarma.

Dodávka zboží na dobírku - Česká pošta. Veškeré podmínky se řídí aktuálními platnými tarify České pošty a jsou platné pro území ČR:
 
 

 

Hmotnost

Cena

0 - 1 kg

102 Kč

1 - 2 kg

114 Kč

2 - 10 kg

125 Kč

 

  

7) DODACÍ LHŮTA
Dodací lhůta je 3-5 dnů, není-li uvedeno jinak.


8) VÝMĚNA ZBOŽÍ
V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující.

 

9) REKLAMACE

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující - nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zaslaného zboží.

Vyhledávání

Kontakt

Ovomaltine - distribuce a prodej IČO: 74954695